Twitter Facebook Youtube Subscribe
Domů » Aréna » Vodcove hodnoty a chudobinec Slovenska

Vodcove hodnoty a chudobinec Slovenska

Hĺbka IQ voličov Mariana Kotlebu sa prejavuje v schematickom, čierno-bielom videní sveta.
Kto je proti Kotlebovi ten je teplý.
Kto nevolí Kotlebu, ten je slniečkár.
Kto nedá hlas LSNS, ten chce rozkrádať Slovensko….
Svorne považujú demokraciu za zhubný systém, ktorý treba odstrániť a Putina oslavujú ako ochrancu hodnôt. Ich hodnôt. Pretože človek vyznávajúci ozajstné hodnoty, nedokáže obdivovať štát, kde ročne zavraždia viac novinárov ako v celej EU za 30 rokov a v ktorej je (napriek plamenným rečiam V. Putina o hodnotách) 1% obyvateľov nakazených vírusom HIV. Pre porovnanie na „dekadentnom“ Slovensku to je cca 0,0001%, teda asi 670 ľudí.

V prípade činov župana Mariana Kotlebu sú samozrejme jeho OUCE slepé a hluché.
Nevadí im, že BBSK je chudobincom Slovenska s najnižšou kúpnou silou v rámci SR a cesty sa rozpadajú. Hlavne, že vodca spraví poriadok…. A realita? Tá voličov ĽSNS nezaujíma. Len na opravy ciest v havarijnom stave v okrese Krupina treba 22 miliónov eur. Kotlebov BBSK má ale na opravy ciest v celom kraji iba 7 miliónov. Desiatky miliónov mohol získať z fondov EU, ale…. BBSK ich čerpať nemôže, pretože kraj zamestnával na čierno.
Keď ešte peniaze čerpať mohol, odmietol zas čerpanie eurofondov Kotleba podpísať.
BBSK má najnižšiu kúpnu silu v SR. Ľudia v okresoch Rimavská Sobota, Revúca, Poltár, Krupina, Lučenec… bojujú s 20% nezamestnanosťou, ale vodca rieši národne uvedomelú kultúru. Oproti tomu má napríklad okres Galanta nezamestnanosť 3,80%, množstvo Rómov, Rumunov, Maďarov… a čuduj sa svete, všetci spolu so Slovákmi spolunažívajú, pracujú, pijú… Nové cesty, práca a hlavne žiaden fašista vo vedení kraja. BBSK stál už aj pred príchodom Mariana Kotlebu na okraji priepasti, avšak pod jeho vedením vykročil rázne vpred -:).

Dôkaz, že BBSK je ozaj kraj s najnižšou kúpnou silou v SR nájdete v správe GfK

Zdroj informácii o finančných potrebách a možnostiach BBSK

Autor: Branislav Drozdík
Štítky

Napsat komentář