Twitter Facebook Youtube Subscribe
Domů » Zpravodajství » Domácí » Marian Kotleba sa konečne vyfarbil

Marian Kotleba sa konečne vyfarbil

Okrem neskrývaného antisemitizmu, čím odkryl podstatu toho kým je, sa nechal zlákať na vilu v lukratívnej časti neďaleko Banskej Bystrice.

Ide konkrétne o nehnuteľnosť v obci Nový Svet (k.ú. Kostiviarska), ktorej aktuálnym vlastníkom je podľa katastra Kotlebova strana.

Áno, je to vila. Pôvodný majiteľ nehnuteľnosť predával za 260 000€ a to je, priznajme si, na na míle vzdialené predstave rodinného domu 4+kk.

Čo táto „stranícka centrála“ ale dokazuje? Dokazuje snáď sporná kúpa domu Kotlebov fašizmus? Vôbec nie.

V pamäti ešte máme aktuálnu a premiéra vyrušujúcu kauzu Bašternák – Bonaparte.

To, že si vodca kúpil dom za stranícke peniaze (nie, vila tesne pod lyžiarskym svahom nie je kancelárskym priestorom) nedokazuje, že je fašista.

Dokazuje to iba, že je naviac aj lump, zlodej a klamár. Dokazuje to, že je ešte horší, ako tí „zlí“ štandardní politici, ktorých chcel nahradiť.

Nie len, že na svojom úrade vyberá „desiatky“ a zamestnáva rodinu (zamestnal svojich dvoch bratov a pohodlná stolička sa našla aj pre jeho manželku), ale ešte sa ulakomí aj na kúpu domu za stranícke peniaze. Namiesto sľúbeného vrátenia volebnej dotácie, si peniaze rozšafne užíva.

Našťastie sa Marian Kotleba chytil do vlastných lží. Tvrdí, že dom práve rekonštruuje na kancelárske priestory. Bez stavebného povolenia, bez ohlásenia samozrejme.

Svedkovia kotlebovi dostali od svojho vodcu uistenie, že ide naozaj o centrálu strany. Veria mu, inšpekcia snáď nebude. Ako dlho však budú jeho voliči ešte prehliadať fakt, že ich Marian Kotleba iba sprosto využil na získanie peňazí a moci?

Autor: Branislav Drozdík
Štítky

Napsat komentář