Twitter Facebook Youtube Subscribe
Domů » Aréna » Kto kritizuje vodcu, ten je proti Slovensku!

Kto kritizuje vodcu, ten je proti Slovensku!

V posledných dňoch sa na internete objavil zoznam „podporovateľov pedofílie, obhajcov moslimského práva šaría, slniečkárov a kolaborantov“, ktorý do obehu vypustil facebookový profil „Soudružka Hodvábna“.

Na už odstránenom zozname sa ocitli veriaci aj ateisti, konzervatívci, aj liberáli. Stačilo verejne kritizovať vodcu Mariana a ste na zozname. Logika kotlebníkov je totiž neúprosná. Vodca je nedotknuteľný, pretože len on zachráni náš upadajúci  národ.  Len on nás vytrhne z jarma kapitalizmu (EU a NATO) a vovedie Slovač do blahobytného náručia svetovládnych „Slovänov“ (čiže Putinovho Ruska). Do procesu národného obrodenia  sa zapájajú aj morálne autority ako Vladimír Mečiar, či Štefan Harabin, ktorých morálny profil najvýstižnejšie vystihuje charakter voličov vodcu Mariana.

Vytváranie takýchto zoznamov by bola sranda, keby nešlo o vážnu vec. Kotlebovci sa verejne hlásia k odkazu fašistického štátu, ktorý deportoval do táborov smrti 70000 Slovákov.  Do vlakov posielajú ritierov (nezamieňať s rytiermi), verbujú decká do kotlebajugend, otvorene a dokonca v parlamente  šíria antisemitizmus. Na pozadí toho sa objaví zoznam, akoby náhodou obsahujúci mená oponentov vodcu ĽSNS. Žeby išlo o ďalšiu kurióznu náhodu?

Ak nechceme, aby v našej krajine vládli pohrobkovia fašistického vojnového štátu, nesmieme sa tváriť, že sa nás dianie okolo netýka. Je veľmi dôležité ísť k voľbám. Ozajstnou katastrofou pre náš národ by bolo, keby sa k moci dostal autor týchto výrokov:

„Vyhnanie židov zo Slovenska je optimálnym riešením židovskej otázky.“ (Marian Kotleba, 2004)

„Odmietame občiansky princíp, chceme štát pre Slovákov a Slovenky.“ (Marian Kotleba, 2005)

„Prajem Vám krásne biele ráno.“ (rok 2015 na demonštrácii proti utečencom)

„Zo všetkých tých zvláštnych tvárí, ktorých spája nielen výrazný protislovenský postoj, ale aj veľmi zaujímavý fyzický, neslovanský vzhľad, spomeniem tri mená Samson, Mesežnikov a Gál…“ (Marian Kotleba, NR SR 27.10.2016)

nahlad

Celý zoznam zachytený ešte pred odstránením nájdete TU!

Autor: Branislav Drozdík
Štítky

Napsat komentář