Twitter Facebook Youtube Subscribe
Domů » Aréna » Facebook Wars, alebo virtuálne SNP

Facebook Wars, alebo virtuálne SNP

Pomyselný pohár trpezlivosti pretiekol začiatkom apríla. Viacero facebook stránok zameraných proti fašistickej ideológii Mariana Kotlebu sa dostalo pod paľbu prívržencov ĽSNS. Útoky mali podobu vyhrážania, ale aj hromadného nahlasovania a práve toto spustilo niečo, čo najvýstižnejšie popisuje termín „vitruálne SNP“.

Národ, ktorým sa tak často oháňajú fašisti a ktorý údajne stojí na ich strane doslova povstal a hromadne nahlasoval  fašistické skupiny na facebooku. V priebehu 48 hodín padli desiatky stránok ĽSNS a to vrátane tej hlavnej.

LSNS-down

Väčšina stránok bola neskôr obnovená, avšak fašisti dostali cennú lekciu. Národ rozhodne nestojí na ich strane! Virtuálne SNP pokračuje a už ho nedokážu zastaviť.

Svoju pravú tvár  fašisti odmaskovali, ako inak,  nechtiac. Na zverejnený zoznam, slúžiaci ako pomôcka pri nahlasovaní fašistických a konšpiračných stránok (zoznam nájdete tu), zareagovali vytvorením vlastného zoznamu, na ktorý zaradili pestrú zmes stránok, od serióznych, cez humoristické až k politickým stranám.

dobra spolocnost

Na zozname ich nepriateľov ale chýba Smer SD aj SNS, čím dali národu jasne na vedomie, s kým si želajú spoluprácu. Vysvetľuje to tiež ich odpor k protikorupčným aktivitám a demonštráciám, ktoré označujú ako „majdan“ a  ich láskyplné objatie s „morálnymi autoritami“ ako sú Vladimír Mečiar, či Štefan Harabin.

Znejú vám mená  Mečiar-Harabin-Kotleba ako synonymá  pre Čestnosť-Spravodlivosť-Neúplatnosť?

 

 

Autor: Branislav Drozdík
Štítky

Napsat komentář