Twitter Facebook Youtube Subscribe
Domů » Zpravodajství » Domácí » Cudzie nechceme, svoje si nedáme!

Cudzie nechceme, svoje si nedáme!

Poslanec Milan Mazurek nedlouho poté, co předvedl cirkusové nic neřešící vystoupení proti islámu v parlamentu, odešel do turecké restaurace na kebab. To je ještě horší, než když po zrušené přednášce v Nových Zámkoch se museli příznivci LSNS sejít na Náměstí Tomáše Garika Masaryka. Na rozdíl od nepříjemné náhody se poslanec Mazurek dokázal zcela zesměšnit, když potvrdil dlouho kolující vtip o tom, že extremisté chodí na kebab. Tím nejenže ukázal, že mu nezáleží na heslu Cudzie nechceme, svoje si nedáme, ale ani na jeho vystoupení, které je tak trochu představením pro publikum, jelikož sám dobře ví, že nic neřeší.

Na rozdíl od Mazureka, o němž se mluvilo v souvislosti se zapojením do násilného napadení muslimů, o zbavení jej nově nabytého mandátu, a jenž vyklouzl jen díky tvrzení že pouze pořvával, turecký majitel restaurace podivného hosta obsloužil. Co se oběma honilo hlavou nevíme, ale známe výsledek, kterým jsou dvě fotografie pořízené poslancem za Olano Jánem Maroszem. Poslanec Milan Mazurek se potom vyjádřil, že na tom kde se náhodou najedl, nezáleží.

Milanovi Mazurekovi muselo přestat záležet i na jeho facebookovém profilu, jelikož poté, co jeho výroky archivoval Ján Benčík, stránka zmizela a nešťastný pan poslanec začal tvrdit, že někdo dlouhé roky sdílel fotografie z jeho soukromého života a další posty, aniž by o tom věděl. Když jsme na stránce Marián Kotleba je fašista zveřejnili, že otec pana poslance jeho inkriminované výroky obhajuje, zmizel i tento profil s tvrzením, že i otec pana poslance byl po několik let obětí fanatika sdílejícího jeho soukromé fotografie a posty.

Poslanec Mazurek má další problém jako celá LSNS, a tím je novězvolený prezident Donald Trump. Jeho zvolení jako vzpouru bílého muže hlasitě uvítali, jenže najednou začali zjišťovat, že všude pomáhá Jisroeli, ještěže se na tu radost z jeho zvolení nikdo nepamatuje. Nejradějí by se do toho strašného Chazara ihned pustili, ale jako odborníci na islám nerozumí co se děje v Sýrii a kdekoliv jinde, tím pádem neví, co znamenají jeho tolik diskutované kroky a možná svým vystoupením proti němu by vystoupili proti svým chlebodárcům, tak radějí mlčí, o novém prezidentovi již nemluví jakoby na něm nezáleželo. Diskuzi o Trumpovi ponechali těm, co tomu rozumí nebo alespoň dokážou zastávat vlastní názor.

Milan Mazurek musel však nyní ukázat, že mu nezáleží ani na Marianovi Magátovi, jehož podporoval pro jeho přímou cestu hlásení se k Adolfu Hitlerovi a fašistickému Slovakoštátu. Přestože byl jedním z jeho sympatizantů, chce-li zachovat své místo na kandidátce, musel prohlásit, že na Magátovi již nezáleží, protože rozbíjí národní scénu.

Poslanec Mazurek tak předvedl, že jediné na čem mu záleží, je jeho nový luxusní automobil.

Autor: Jicchak Seifert
Štítky

Napsat komentář